O nás


MARDOM malý

 

Spoločnosť MARDOM úspešne pôsobí na európskom trhu už radu rokov. Za túto dobu sa nám podarilo získať konkurenčnú prevahu a stať sa jedným z vedúcich dodávateľov dekoračných líšt a prvkov na trh.

Naše lišty slávi úspech v Poľsku, Českej republike, Nemecku, Francii a ďalších krajinách. Teraz chceme tento úspech zopakovať na slovenskom trhu. Veríme, že náročný slovenský zákazník bude naše produkty voliť nielen pre ich priaznivú cenu, ktorá je bezpochyby najnižšia v danej produktovej kategórii, ale aj pre ich kvalitu.

Všetky naše lišty a prvky sú vyrobené z Polyuretánu alebo HD polyméru tej najvyššej kvality. Naše produkty sú plne porovnateľné s výrobkami iných svetových výrobcov, ba čo viac v niektorých aspektoch - napríklad hustote použitého polyuretánu - je predčí. Naše výrobky spĺňajú všetky príslušné hygienické normy, a máme certifikát kvality ISO 9001 od TÜV Rheinland.

Našu spoluprácu máme založenú na osobnom prístupe ku všetkým našim obchodným partnerom. Či už to sú interiérové štúdia, realizačné firmy, predajcovia alebo architekti - všetkým ponúkame maximálnu podporu pri riešení ich požiadaviek.

Čo je rovnako dôležité, na naše produkty nečakáte týždne po objednaní, ale u Vás sú z nášho centrálneho skladu za niekoľko dní.

Zhrnuté, máme pre Vás ponuku kvalitných produktov, o ktorých kvalite Vás radi osobne presvedčíme, za najlepšie ceny, a s výbornou dostupnosťou.

Budeme veľmi radi, ak ju využijete a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kontakty na nás nájdete zde.