O lištách v kocke

Dekoračné lišty jedinečným spôsobom dokončí interiér, dodajú mu ucelenosti a Genius Loci. Na Slovensku sú zatiaľ nedocenené, kým v zahraničí (v Amerike, Anglii, Rusku alebo napríklad u našich najbližších susedov - v Poľsku) sú oddávna bežnou súčasťou interiérov.

Už dávno neplatí, že dekoračné lišty sú len výsadou interiérov v historickom štýle. Na trhu je k dostaniu rad modelov v modernom dizajne. Samostatnú kapitolu potom tvoria lišty pre LED podsvietenie. Tie dokážu každému interiéru dodať jedinečnú atmosféru.

Interiér LED

Môžete si vybrať medzi lacnými lištami z polystyrénu z hobbymarketov a lištami z kvalitných plastov. Medzi tie patrí Polyuretán a HD Polymer. Oboje sú tvrdé plasty, ktoré my ošetrujeme základným bielym náterom. Ten je ľahko pretierateľný vodou riediteľnými farbami (na stenu, akrylátové). Podlahové lišty PREMIUM sú potom opatrené kvalitným bielym lakom.

Naše lišty patrí k špičke na trhu pri zachovaní priaznivej ceny, v porovnaní s konkurenciou v rovnakej kategórii. Vyberte si tie pravé lišty pre Vás, radi Vám v tom pomôžeme. Väčšinu nášho sortimentu máme na sklade, u Vás sú všetky naše lišty do 3 - 4 pracovných dní.

Kyjov1

Montáž líšt je jednoduchá, a zvládne ju priemerne zručný kutil. Lišty sa upevňujú lepením. K tomu máme svoje lepidla FixPro a MAX. V niektorých prípadoch potom odporúčame lepidlo MAMUT. Ak si netrúfate nainštalovať lišty sami, odporučíme Vám z rady našich partnerov toho najlepšieho pre Vás.

Kto si raz obohatil svoj interiér o lišty tvrdí, že si ho bez nich už nedokáže predstaviť, a ak začne jednou miestnosťou, vo väčšine prípadov u nej nezostane ...


Ako naše lišty kúpiť nájdete tu

Návod na montáž potom tu


V prípade akýchkoľvek otázok alebo ak potrebujete pomôcť s výberom či inštaláciou sa neváhajte na nás obrátiť.