Prehľad sortimentu

MATERIÁLY
NAŠE KOLEKCIE
PREHĽAD SORTIMENTU


 


AB156 - sl                           

Stropné lišty

Vytvárajú elegantný prechod medzi stenou a stropom. V ponuke nájdete ako lišty s jednoduchými oblúčiky, moderné lišty s hranatými tvarmi, tak lišty s najrôznejšími ornamentmi. Do moderných interiérov a interiérov v klasickom štýle sa hodia Stropné lišty hladké a Stropné lišty moderné. Do historických a luxusných interiérov sa potom hodí ako Stropné lišty s ornamentami, tak predchádzajúce druhy líšt.

 


Nástenné lišty

Slúži pre ozdobenie a zvýraznenie stien. V ponuke opäť nájdete ako klasické lišty s oblúčikmi, tak lišty s ornamentami. Do moderných interiérov a interiérov v klasickom štýle sa hodia Nástenné lišty hladké a Nástenné lišty moderné. Do historických a luxusných interiérov sa hodí ako Nástenné lišty s ornamentami, tak Nástenné lišty hladké.


                               
AC239 - sl2

 

                  MD017A - sl              Podlahové lišty

Tvorí prechod medzi podlahou a stenou. Umožňujú skryť medzeru a nerovnosti medzi stenou a podlahou a dokážu výborne schovať káble. Podlahové lišty biele sa hodí do každého interiéru, môžete ich buď ponechať biele alebo pretrieť požadovaným odtieňom. Podlahové lišty hliník a nerez predstavujú veľmi pekné imitácie hliníka a nerezu, ktoré sa hodia predovšetkým do moderných interiérov.

 

 


Rohové prvky


S jejich pomocí můžete vytvořit ozdobné orámování. Každý rohový prvek pasuje k určitému typu lišty.

                               
AD325-12

 

B3031          

Rozety

Sú krásny dekoračný prvok na strop alebo steny. Na strop je môžete umiestniť buď nad luster alebo voľne ako ozdobný prvok.

 

 


Stĺpy

Budú tvoriť vo Vašom historickom alebo luxusnom interiéri dominantu, ktorú má len málokto. Ak sa pretrú farbou s imitáciou mramoru, nebude mať luxusný ráz Vášho interiéru chybu. Každý stĺp sa skladá z hlavice, tela stĺpu a päty, ktoré je možné vzájomne kombinovať.


                               
Sloup

 

pilastr5                   

Pilastre

ploché stĺpy na stenu, ktoré ju jedinečným spôsobom zvýrazní a dodajú interiéru luxusný ráz. Podobne ako stĺpy sa skladajú z hlavice, tela stĺpu a päty, ktoré je možné vzájomne kombinovať.

 

 


Orámovanie okien a dverí

Tvorí lišty a ozdobné prvky, ktoré slúžia na zvýraznenie a ozdobenie Vašich okien a dverí.


                               
orámování

 

dekorace1           

Dekorácie

Dekorácie s motívmi anjelikov sú vhodné ako do detskej izby, tak do spoločenských miestností.

 

 


Podstavce a kvetináče

Aj pre Vaše kvety a sochy môžete mať niečo jedinečného, čo ozdobí Váš interiér.


                               
podstavec

 


podhled1                                             

Stropné podhľady pre LED

Umožňujú dodať neopakovateľnú atmosféru osvetlenia Vašim miestnostiam. Rôznym umiestnením LED pásikov vnútri líšt svietiacich na strop a vzdialenosťou lišty od stropu je možné vytvoriť nespočetné množstvo variácií tohto výnimočného nepriameho osvetlenia.

 

 


Výklenky pre svetlá

Sú určené pre zabudovanie do sádrokartónu a umožňujú vytvoriť pekné osvetlenie Vašich miestností či schodiska.


                               

výklenek

 


zlatá
                                                                        

Zlaté a strieborné lišty

Sú určené do všetkých honosných interiérov, ktoré majú evokovať blahobyt a bohatstvo. Hladké typy striebornej farby však dokážu ozvláštniť aj moderný interiér.