JAK NAKUPOVAT NA AMWAY

Na stránkach amway.sk kliknite vpravo hore na "Registrácia"

Potom si vyberte "Stáť so zákazníkom AMWAY"

Tým získate 12% zľavu z bežných malobchodných cien a možnosť špeciálnych zliav a exkluzívnych akcií.

Zároveň pokiaľ to budete potrebovať, a zavoláte na telefónne číslo 940 220 320, poskytne Vám Vlastník podnikania AMWAY osobné rady, odporúčania a vlastné skúsenosti týkajúce sa produktov AMWAY. A zodpovie všetky Vaše otázky

 

Vyplňte ďalej Vaše osobné údaje.

A čo je dôležité vyplňte číslo Vlastníka podnikania Amway (VPA):

7012614356 Ten sa Vám bude plne venovať.

 

 

A dokončite registráciu. Od tej chvíle si môžete vyberať, nakupovať, využívať akcie. Doprava je rýchla, a skvelá až k Vám domov.

Zaujali Vás produkty AMWAY natoľko, že si dokážete predstaviť, že by ste boli schopní ich ukázať, ponúknuť, a predať ľuďom, ktorých poznáte alebo poznáte napríklad len od videnia? Naozaj predať, nie len povedať: to je skvelé, to si kúp. A samozrejme z toho budete mať províziu. V dnešnej dobe, keď sa po COVIDe toľko vecí presunulo do on-line sveta je to neskutočne ľahšie. Môžete viac ľuďom prezentovať on-line z obývačky, a nie ste limitovaní vzdialenosťou ani hranicami štátov. To je neuveriteľná príležitosť, a sú ľudia, ktorí z nej ťažia, a žijú si nádherný život. Keď sa stanete Vlastníkmi podnikania AMWAY (VPA), máte dvere otvorené dokorán. Štát sa vlastníkom podnikania AMWAY nevyžaduje nakupovanie zásob na sklad ani enormné investície. A všetky produkty budete mať aj pre Vás a Vašich príbuzných za veľkoobchodné ceny. Spýtajte sa na to svojho VPA!

 

 

Spoločnosť AMWAY je úplne nezávislá, a so spoločnosťou MARDOM DECOR nemá nič spoločné. Všetok obchodný vzťah, prípadné vrátenie tovaru a pod. sa riadi medzi Vami a spoločnosťou AMWAY.